Tortilla Fitness: 7 porad, które sprawią, że będziesz fit we śnie

Czy kiedykolwiek słyszałeś o określeniu “fitness w pudełku”? Cóż, jest to najczęstsza rzecz, którą możemy zobaczyć na siłowni. Wiele osób próbuje uzyskać sprawność i schudnąć, dołączając do siłowni. Jednak nie dla każdego jest możliwe, aby spędzić cały dzień na siłowni. Tak więc, jeśli jesteś osobą zapracowaną i nie masz wystarczająco dużo czasu, aby pójść na siłownię to możesz spróbować “Tortilla Fitness”.

Istnieje wiele osób, które przechodzą przez ten problem, więc będą próbować różnych sposobów, aby trenować i schudnąć. Niektórzy ludzie będą korzystać z niektórych aplikacji, aby śledzić ich spożycie żywności, a niektórzy ludzie będą używać maszyn treningowych lub opasek fitness do monitorowania ich działań. Ale nie sugeruję, że używasz tych urządzeń, ponieważ nie są one dobre dla zdrowia.

Tak więc, jeśli chcesz pozostać sprawny w zdrowy sposób i jeśli chcesz schudnąć, to istnieje metoda zwana Tortilla Fitness. Jest to prosty i naturalny sposób, aby uzyskać sprawność fizyczną i pozostać sprawnym we śnie.

Oto najlepsze 7 wskazówek, jak uzyskać sprawność podczas snu.

1. Budzić się wcześnie

Kiedy budzisz się rano, nie chcesz pozostać w łóżku przez cały dzień, ale większość ludzi budzi się w nocy. Powodem tego jest to, że są leniwi i nie mają ochoty wstawać z łóżka. Pozostaną w łóżku i będą spać przez więcej godzin. Jeśli chcesz pozostać w dobrej kondycji w zdrowy sposób, to musisz wstawać wcześnie rano.

Obudź się przed 6 rano

Jeśli jesteś osobą poranną, wtedy będziesz w stanie ćwiczyć rano. Jeśli jesteś osobą nocną, wtedy będziesz mógł ćwiczyć wieczorem.

2. Pij wodę przed ćwiczeniami

Jeśli nie pijesz wystarczającej ilości wody przed treningiem, to nie uzyskasz sprawności fizycznej w zdrowy sposób. Powinieneś wypić 2 do 3 litrów wody przed rozpoczęciem sesji treningowej.

3. Wczesny start

Uzyskanie wczesnego startu jest bardzo ważne dla osoby, która chce trenować rano. Jeśli zaczniesz swój trening późnym popołudniem, wtedy będzie to dla ciebie trudne. Tak więc, wskazane jest, aby rozpocząć swój trening rano przed 8 rano.

4. Jedz dobrze przed i po treningu

Jest to najczęstszy błąd popełniany przez ludzi. Kiedy jedzą, nie sprawdzają, co jest w środku ich ust. Jeśli chcesz pozostać sprawny w zdrowy sposób, to powinieneś jeść zdrowe jedzenie.

5. Unikaj niezdrowych przekąsek

Lepiej jest unikać niezdrowego jedzenia i przekąsek podczas sesji treningowej. Jeśli chcesz zachować sprawność fizyczną w zdrowy sposób, to powinieneś unikać jedzenia śmieciowego jedzenia.

6. Pij kawę

Picie kawy pomoże Ci pozostać przytomnym i sprawi, że będziesz miał energię. Picie kawy przed treningiem da ci energię i sprawi, że będziesz skupiony.

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*