Top 10 Super Sałatka Przepisy na imprezę

Partia jest jednym z najbardziej zabawnych zgromadzeń, gdzie można mieć dużo zabawy i poznać nowych przyjaciół. Najważniejszą rzeczą w partii jest jedzenie, musisz wiedzieć, że musisz zapewnić pyszne i apetyczne jedzenie dla swoich gości.

Czym jest impreza bez super sałatki? Wiesz, że jak ważne jest, aby mieć super przepis sałatki na imprezę. Jestem pewien, że większość z was ma jakieś super sałatki przepisy w swojej szafce. Tutaj dzielę niektóre super sałatkowe przepisy które są łatwe robić i smakują dobrze.

1. Sałatka z awokado i czerwonej cebuli

Awokado jest jednym z popularnych super pokarmów, więc będzie to najlepsza opcja dla Twojej imprezy. Wystarczy wziąć 2 awokado i pokroić je w plasterki i dodać czerwoną cebulę i pomidory.

2. Balsamiczna sałatka z kurczakiem

Jest to najlepszy przepis na super sałatkę, możesz podać to swoim gościom jako danie główne. Wystarczy wziąć 3 piersi z kurczaka i marynować je z octem balsamicznym przez pół godziny i grillować.

3. Jarmuż, ananas i sałatka kokosowa

Do tej sałatki możesz dodać dowolne owoce lub warzywa, ale jarmuż jest najsmaczniejszy. Wystarczy pokroić liście jarmużu i wymieszać je z ananasem i kokosem.

4. Sałatka z awokado i marchewką

Marchewki są doskonałym źródłem witaminy A i C. Weź 2 marchewki i dodaj do nich 2 awokado.

5. Sałatka z ogórków, sałaty rzymskiej i pomidorów

Jest to jeden z najprostszych i najłatwiejszych przepisów na super sałatkę. Wystarczy wziąć 1 ogórek i pokroić go w rundy oraz pokroić sałatę i pomidory.

6. Sałatka z czarnej fasoli i kukurydzy

To jest najbardziej popularne super sałatkowe przepisy na imprezę. Możesz dodać 1 filiżankę gotowanej kukurydzy i 1 filiżankę gotowanej czarnej fasoli.

7. Sałatka ziemniaczana

Sałatka ziemniaczana jest jednym z najłatwiejszych super przepisów sałatkowych, można go zrobić w mniej niż 10 minut. Wystarczy wziąć 2 średnie ziemniaki i pokroić je w kostkę.

8. Sałatka z quinoa i ciecierzycy

Quinoa to świetne źródło białka i energii, więc będzie to idealna super sałatka na imprezę. Możesz dodać do niej pieczoną ciecierzycę i kilka warzyw.

9. Sałatka ze szpinakiem i serem Feta

Do tej sałatki ze szpinakiem i serem feta możesz dodać prawie wszystko, ale polecam Ci dodać trochę startego sera i kilka pomidorków koktajlowych.

10. Sałatka z brokułami i pomarańczą

Ten super przepis na sałatkę jest jednym z najprostszych, wystarczy wziąć 1 główkę brokułów i pokroić ją na kawałki.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobało Ci się 10 najlepszych super przepisów na sałatki na imprezę. Jestem pewien, że te super przepisy sałatkowe będą pracować jako wielkie danie boczne lub danie główne na imprezę. Czy spróbować niektóre z nich i podzielić się swoją opinię z nami.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*