Xiaomi Mi Band 2 Licznik kalorii

Jeśli zastanawiasz się, ile kalorii spożywasz w ciągu dnia, to możesz liczyć kalorie w Xiaomi Mi Band 2. Ta opaska jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Android, iOS i Windows. Waga tej opaski wynosi 30 gramów i posiada ona 2-osiowy akcelerometr, GPS, czujnik tętna oraz Bluetooth 4.0. Jest wbudowany wyświetlacz, który wyświetli aktualne kroki, odległość, spalone kalorie, kroki na godzinę i czas trwania snu.

Cechy Xiaomi Mi Band 2:

Główną atrakcją tej opaski jest jej kompatybilność z różnymi systemami operacyjnymi. Nie musisz się martwić o problemy z kompatybilnością, ponieważ ta opaska jest kompatybilna z większością telefonów komórkowych i tabletów.

Jeśli zastanawiasz się nad żywotnością baterii tej opaski, to może ona trwać do 12 dni. Posiada duży ekran OLED, który wyświetla całkowitą ilość zużytych kalorii, kroki podjęte i czas trwania snu.

Jeśli myślisz o tym, jakie funkcje ma ta opaska to myślisz o czujniku tętna. Jest to najlepsza funkcja tego zespołu, ponieważ pomaga uzyskać dokładne tętno.

Możesz użyć tego zespołu do śledzenia kroków, kalorii, snu i tętna. Będziesz mógł zobaczyć całkowitą liczbę kroków, kalorii zużytych, czas trwania snu i tętno.

Zespół ma wodoodporną konstrukcję, która jest punktem dodatkowym.

Zalety Xiaomi Mi Band 2:

Jest wysoce niezawodny i trwały.

Ta opaska jest dostępna w tańszej cenie.

Wady Xiaomi Mi Band 2:

Jedyną wadą tej opaski jest to, że nie pokazuje ona całkowitych spalonych kalorii.

Wnioski:

Jest to doskonały tracker fitness, który może być używany przez każdego. Jest łatwy w użyciu, trwały i ma wiele niesamowitych funkcji. Jeśli chcesz mieć najlepszą opaskę fitness, to musisz spróbować tej opaski.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*