Najlepsze ćwiczenia gimnastyki brzucha dla płaskiego brzucha

Gimnastyka brzucha to nie tylko zabawny sposób na utrzymanie abs i mięśni rdzenia stonowanych i sprawnych, ale jest to również skuteczny sposób na spalanie kalorii i utratę wagi. Tak więc, w tym artykule pokażę Ci najlepsze ćwiczenia gimnastyki brzucha, które pomogą Ci spalić tłuszcz i mieć płaski brzuch.

Podnoszenie nóg w zwisie

Zacznij od podniesienia jednej nogi, następnie trzymaj drugą nogę prosto i podnieś ją do góry tak bardzo, jak to możliwe. Powtarzaj to ćwiczenie przez 20 do 30 razy.

Boczna deska

Usiądź na ziemi z wyprostowanymi nogami i plecami na podłodze. Trzymaj swoje ciało napięte i trzymaj ręce prosto. Twoje ciało ułoży się w kształt diamentu. Upewnij się, że nie spadniesz z boku.

Klęczący crunch brzucha

Połóż się na ziemi z ugiętymi kolanami i rękami dotykającymi ziemi za głową. Trzymaj łokcie blisko ciała i podnieś klatkę piersiową i abs do góry. Powoli opuść swoje ciało z powrotem do pozycji wyjściowej.

Podwijanie jednej nogi

Trzymaj ciało prosto i trzymaj je z ramionami blisko ciała. Trzymaj jedną rękę pod udem, a drugą pod kolanem. Zegnij kolano i podnieś je do pozycji wyjściowej.

Podwójne podwijanie nogi

Zacznij z jedną nogą w powietrzu, a drugą na ziemi. Zegnij kolana i powoli pociągnij swoje ciało w kierunku podniesionej nogi.

Zakończenie:

Są to najlepsze ćwiczenia gimnastyki brzucha, które pomogą Ci mieć płaski brzuch. Staraj się wykonywać te ćwiczenia co najmniej 3 razy w tygodniu.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*