6 Ćwiczeń, aby rozpocząć swoją podróż siłowni pomyślnie

Pierwszą rzeczą, która uderza w twój umysł, gdy zdecydowałeś się rozpocząć swoją podróż po siłowni jest to, jak zacząć. Jak zacząć jest najważniejszym pytaniem, które przychodzi do głowy. Pozwól mi więc powiedzieć, jak zacząć.

Jeśli nigdy nie zrobiłeś żadnej aktywności fizycznej, to jest to najlepsza rzecz, aby rozpocząć, ponieważ będzie się dopasować w krótkim czasie. Kiedy masz marzenie, aby uzyskać wysportowane ciało, powinieneś od razu zacząć ćwiczyć. Jeśli nie wiesz nic o żadnych ćwiczeniach to jestem pewien, że możesz znaleźć kilka skutecznych i prostych ćwiczeń w internecie.

Będziesz zdumiony, aby wiedzieć, że rozpoczęcie nowej rutyny ćwiczeń jest najlepszą rzeczą, aby rozpocząć podróż fitness. W przypadku, jeśli zacząłeś rutynę ćwiczeń, wtedy na pewno dostaniesz najlepsze wyniki.

1. Crunch

Aby wykonać to ćwiczenie musisz położyć się na podłodze z wyprostowanymi nogami i umieścić ręce na podłodze. Teraz podnieś nogi i zegnij je w powietrzu, trzymając biodra na podłodze. W tym czasie postaraj się podnieść głowę i ramiona do poziomu ud. Wykonuj to przez 6 do 12 powtórzeń.

2. Squaty

Musisz stanąć prosto ze stopami razem. Teraz powoli zegnij kolana i dotknij palców u stóp. Utrzymaj tę pozycję przez 10 sekund, a następnie powoli wróć do pozycji stojącej. Wykonaj to przez 10 do 20 razy.

3. Podciągnięcia

Pull ups są najłatwiejsze do wykonania. Musisz złapać drążek i przytrzymać go rękami. Teraz podciągnij swoje ciało do góry. Powoli opuść się w dół, a następnie powtórz to samo przez tyle razy, ile możesz.

4. Plank

Połóż się na brzuchu, a następnie unieś swoje ciało w powietrzu. Trzymaj tę pozycję tak długo, jak możesz. Nie zapominaj o oddychaniu podczas wykonywania tego ćwiczenia.

5. Push ups

Istnieją dwa rodzaje pompek, które musisz ćwiczyć. Jednym z nich jest tradycyjna pompka, a drugim zmodyfikowana pompka. Aby wykonać zmodyfikowaną pompkę, musisz chwycić drążek i położyć na nim ręce. Teraz powoli popychaj swoje ciało w kierunku drążka. Jak zaczniesz robić to ćwiczenie, nie zapomnij o tym, aby utrzymać swój abs napięty.

Wnioski:

Są to najlepsze ćwiczenia, aby rozpocząć swoją podróż fitness. Jestem pewien, że otrzymasz sprawne ciało w krótkim czasie. Będziesz również w stanie schudnąć i ton ciała.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*