4 najlepsze ćwiczenia, które sprawią, że Twoje treningi będą bardziej efektywne

Czy jesteś znudzony swoimi rutynowymi treningami? Czy szukasz skutecznych ćwiczeń, które sprawią, że Twoje treningi będą bardziej efektywne? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.

Możesz spróbować któregoś z 4 ćwiczeń podanych poniżej.

Wyciskanie na klatkę piersiową

To ćwiczenie wykonuje się poprzez podniesienie sztangi za pomocą ramion, a następnie ponowne jej opuszczenie. Ciężar powinien znajdować się w okolicy klatki piersiowej i należy go podnieść do pozycji wyjściowej.

Rozciąganie tricepsów

Jest to jedno z najłatwiejszych ćwiczeń i możesz je wykonywać wszędzie. Wszystko, co musisz zrobić, to podnieść wyprostowane ramiona i utrzymać je na górze przez kilka sekund.

Podwijanie bicepsa

To ćwiczenie wykonuje się poprzez zgięcie łokci i podniesienie ramienia w kierunku głowy. To ćwiczenie wykonuje się z mniejszym ciężarem.

Wiosłowanie

Jest to podstawowe ćwiczenie, które wykonuje się trzymając maszynę do wiosłowania obiema rękami i poruszając ramionami w przód i w tył.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobało Ci się czytanie artykułu i znalazłeś kilka skutecznych ćwiczeń do swoich treningów. Podzielę się z Tobą również niektórymi popularnymi ćwiczeniami, które są używane na siłowni. Więc, nadal odwiedzaj tę stronę, aby być na bieżąco.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*