Pokrzywa z trawą cytrynową – szybko pozbądź się pryszczy i trądziku

Trądzik jest jednym z najczęstszych problemów skórnych. Jest to głównie spowodowane przez zmiany hormonalne i nadmierne pocenie się.

Chociaż istnieje wiele produktów dostępnych w leczeniu trądziku, ale musimy używać naturalnych środków również. Naturalne środki są opłacalne i nie sprawi, że czujesz żadnych skutków ubocznych. W tym artykule, będę dzielić niektóre skuteczne i naturalne środki domu, aby pozbyć się pryszcze trądzik szybko.

Olejek z drzewa herbacianego

Olejek z drzewa herbacianego jest najlepszym i najbardziej popularnym środkiem do leczenia trądziku. Jest to dobry domowy środek dla skóry tłustej. Jest on uważany za jeden z najlepszych domowych środków na trądzik.

Wymieszaj 1 łyżeczkę olejku z drzewa herbacianego i 1 łyżeczkę miodu w misce.

Wymieszaj je dobrze i nałóż na całą twarz. Umyj ją po 15 minutach.

Olejek migdałowy

Olej migdałowy jest dobrym wyborem dla skóry tłustej, ponieważ jest bogaty w witaminę E. Wymieszaj olej migdałowy z sokiem z cytryny i nałóż go na dotknięty obszar.

Sok z cytryny

Sok z cytryny jest również doskonałym rozwiązaniem w leczeniu trądziku. Jest to również dobre lekarstwo dla skóry tłustej. Wymieszaj sok z cytryny z równą ilością oliwy z oliwek i nałóż go na dotknięty obszar.

Imbir

Imbir jest naturalnym środkiem na tłustą skórę. Wymieszaj sok z imbiru z miodem i nałóż go na dotknięty obszar.

Woda różana

Woda różana to świetna opcja dla suchej i matowej skóry. Woda różana może być używana do usuwania zaskórników i białych wągrów ze skóry.

Aby zrobić wodę różaną, wymieszaj równe ilości wody różanej i gliceryny. Użyj tej mieszaniny do oczyszczenia skóry, a następnie spłucz ją.

Wnioski:

Mam nadzieję, że te domowe sposoby pomogą Ci szybko pozbyć się pryszczy z trądzikiem. Możesz również spróbować tych naturalnych środków, jeśli chcesz szybko pozbyć się trądziku.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*