Zdrowe i pożywne przepisy na utratę wagi

Jeśli chcesz schudnąć to trzeba jeść więcej owoców, warzyw i żywności, które są bogate w składniki odżywcze. Aby proces odchudzania był szybszy i skuteczny, powinieneś być świadomy żywności, którą spożywasz. Więc, oto kilka przepisów, które pomogą Ci jeść pożywne jedzenie i schudnąć.

Sałatka z ogórków

Weź 2 ogórki i pokrój je na kawałki. Następnie dodaj 1/2 szklanki czerwonej cebuli, 1 szklankę brokułów, 1/4 szklanki czerwonej kapusty, 1/2 szklanki czerwonej papryki i 1/2 szklanki pomidora. Upewnij się, że dodajesz sól do sałatki i dobrze je wymieszaj. Możesz nawet dodać trochę soku z cytryny lub limonki do sałatki.

Sałatka ze szpinakiem

Szpinak jest jednym z najlepszych warzyw, które można włączyć do swojej diety. Szpinak jest wysoki w żelazo i jest to bardzo zdrowe jedzenie dla organizmu. Tak więc, weź 1/2 filiżanki szpinaku, dodaj trochę sera, 2 plasterki ogórka i 1 pomidora. Wymieszaj je dobrze i ciesz się swoją sałatką.

Sałatka z arbuzem

Jeśli jesteś na diecie i szukasz jakiegoś pysznego i zdrowego jedzenia to spróbuj tej sałatki z arbuza. Weź 1/2 filiżanki arbuza, dodaj 1/2 filiżanki selera, 1/2 filiżanki marchwi i 1/2 filiżanki kolendry. Wymieszać je dobrze i cieszyć się.

Makaron z Pesto ze szpinaku

Ten przepis pomoże Ci schudnąć i zyskać energię, jak również. Weź 1/2 filiżanki szpinaku, dodaj 1/4 filiżanki bazylii i 1/4 filiżanki orzechów włoskich. Wymieszaj je dobrze i dodaj do niego trochę czosnku. Dodaj do mieszanki oliwę z oliwek i dobrze wymieszaj. Kiedy już zrobisz pastę pesto, dodaj do niej trochę sosu pomidorowego. Dodaj trochę oliwy z oliwek do sosu pomidorowego i dobrze wymieszaj. Teraz weź 1/2 szklanki makaronu i ugotuj go we wrzącej wodzie. Po ugotowaniu wymieszaj go z pastą pesto i sosem pomidorowym. Podawaj swój makaron z tym pysznym i pożywnym daniem.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podoba Ci się mój post na temat “Zdrowych i pożywnych przepisów dla utraty wagi”. Istnieje wiele innych sposobów, które można wykorzystać, aby schudnąć.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*