Jak zrobić domowe gofry ryżowe

Domowe gofry ryżowe to jeden z najłatwiejszych i najsmaczniejszych elementów śniadaniowych. Możesz nawet zrobić to w domu i cieszyć się. Wystarczy, że przygotujesz kilka składników i możesz zacząć gotować. Ten domowy przepis na gofry jest bardzo smaczny i może być wykonany przez każdego. Jest bardzo łatwy do gotowania i może być wykonany w krótkim czasie.

Składniki:

1 filiżanka długoziarnistego białego ryżu

2 szklanki wody

1 łyżka masła

¼ łyżeczki soli

¼ łyżeczki sody oczyszczonej

½ łyżeczki cynamonu w proszku

½ łyżeczki gałki muszkatołowej w proszku

Sposób:

Wymieszaj wszystkie składniki na patelni. Woda jest używana do gotowania ryżu, a pozostałe składniki są dodawane dla smaku i tekstury.

Podgrzewaj przez 2 do 3 minut i odstaw na 10 minut.

Po tym czasie weź małe i okrągłe żelazko i wlej do niego trochę ciasta. Zamknij pokrywę i podgrzewaj przez 3 do 4 minut.

Możesz nawet zrobić to w mikrofalówce i zajmie to mniej czasu.

Gdy będzie już gotowy, jest gotowy do podania.

Wnioski:

Jeśli szukasz najlepszego przepisu na śniadanie, to jesteś na właściwym miejscu. Możesz zrobić ten przepis w domu i na pewno będzie smakować lepiej niż jakakolwiek wersja kupiona w sklepie. Ten domowy wafel ryżowy jest jednym z najbardziej popularnych i najsmaczniejszych przepisów.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*