7 Zdrowe lekkie przepisy na kolację dla nastolatków

Kolacja jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Jesz go, aby pozostać przy życiu i jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy o gotowaniu zdrowych lekkich przepisów obiadowych, to możesz sprawić, że umrzesz z głodu.

Jeżeli ty jesteś nastolatkiem then ty no potrzebujesz martwić się o obiadowego przygotowania gdy wszystko ty potrzebujesz jest mikrofalówka, ty możesz robić pysznym naczyniom bez wydawać jeden grosz.

Tutaj dzieliłem niektóre zdrowych lekkich obiadowych przepisy które mogą przygotowywający w few minutach. Te zdrowe przepisy są bardzo proste i pokochasz ich smak.

Zupa grzybowa

To jest najbardziej ulubione danie wśród dzieci i nastolatków. W ten sposób, jeżeli ty jesteś nastolatkiem then musisz próbować ten zdrowego lekkiego obiadowego przepisu. Jest to jedno z najprostszych i najbardziej efektywnych dań, które utrzyma Cię w pełni.

Składniki:

2 duże cebule

1 łyżka oliwy z oliwek

1 filiżanka grzybów

1/2 łyżki soli

2 łyżki pieprzu

1 szklanka wody

Metoda:

Gotuj cebulę w mikrofalówce przez 3 minuty, następnie dodaj grzyby i gotuj przez kolejną minutę. Dodaj do mieszanki sól, pieprz i wodę, a następnie włóż ją do mikrofalówki na kolejną minutę. Możesz podać tę zupę z kromką chleba i będziesz mieć pyszny obiad.

Pizza

Nie ma wątpliwości, że pizza jest najlepszym jedzeniem dla nastolatka. Możesz przygotować ten zdrowy lekki obiad w kilka minut. Tutaj będziesz potrzebować sosu pomidorowego, sera, chleba i kilku warzyw.

Składniki:

1 filiżanka sosu pomidorowego

1/2 filiżanki sera mozzarella

1/2 szklanki sera cheddar

2 kromki chleba

Warzywa

1 bakłażan

1 czerwona papryka

2 ząbki czosnku

1 średniej wielkości cebula

Metoda:

Umieść w misce sos pomidorowy, mozzarellę i ser cheddar. Dobrze wymieszaj. Pokrój chleb na małe kawałki. Obierz i posiekaj bakłażana i paprykę. Rozgrzej patelnię i podsmaż czosnek. Następnie dodać warzywa na patelnię i smażyć, aż staną się miękkie.

Zielona fasola

Jeśli nie jesteś fanem zielonej fasolki, to brakuje Ci dobrego, zdrowego, lekkiego obiadu. Możesz zrobić ten zdrowy lekki obiad w mniej niż 5 minut. Tutaj będziesz potrzebować mikrofalówki, cebuli, 2 ząbków czosnku, 1 łyżki oliwy z oliwek, 1 łyżeczki soli, filiżanki wody i pęczka zielonej fasolki.

Składniki:

1 pęczek zielonej fasolki

1 cebula

2 ząbki czosnku

1 łyżka oliwy z oliwek

1 łyżeczka soli

1 szklanka wody

Metoda:

Włóż cebulę i czosnek do mikrofalówki na 30 sekund. Dodaj do nich oliwę z oliwek i sól i dobrze wymieszaj. Gotuj cebulę przez 3 minuty. Następnie dodaj wodę i fasolę i gotuj je przez 5 minut.

Zupa z soczewicy

Jeśli jesteś wegetarianinem to musisz spróbować tego zdrowego przepisu na lekki obiad. Ta zupa to pyszne połączenie soczewicy i warzyw. Tutaj będziesz potrzebował puszki soczewicy

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*